5.ua

ЄБРР виділить додатково 350 мільйонів євро для завершення спорудження нового "Укриття" на ЧАЕС

  Рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) погодила  виділення додаткових 350 млн євро для завершення будівництва нового укриття (НБК) на Чорнобильській атомній електростанції.


  Про це повідомила прес-служба банку 31 жовтня.

  " Пропонується внесення додаткового вкладу з боку банку (з боку ЄБРР – Ред.) в розмірі 350 млн євро, як вкладу з боку "Великої сімки "в розмірі 165 млн, а також залучення грантового фінансування в розмірі близько 100 млн від інших країн-донорів, що не входять в "Сімку", - йдеться в повідомленні.

  За даними ЄБРР, країни "Великої сімки" ведуть активну роботу по мобілізації додаткових коштів і планують проведення конференції по збору коштів навесні 2015 року.

  "У разі якщо країни-донори, які  не входять у склад "Сімки", не зможуть зібрати необхідні кошти, банк надасть відсутню фінансування з власних фондів", - резюмують у прес-службі ЄБРР.

  Завершення робіт з будівництва Нового безпечного конфайнменту (НБК) на ЧАЕС заплановано на кінець 2017-го року, а загальна підсумкова вартість плану заходів на нинішньому "Об'єкті "Укриття" оцінюється на рівні 2,15 млрд євро.

  Як раніше повідомлялось, на промисловому майданчику Чорнобильскої АЕС розпочався монтаж бокових сегментів та опорних частин НБК. 
  Попередній матеріал
  Дефіцит держбюджету станом на вересень досяг 40 млрд грн.
  Наступний матеріал
  В дитсадку Сімферополя вчать поклонятися Путіну