Японська компанія розробила компактну водневу силову установку

  Компанія Suzuki спільно з британською фірмою Intelligent Energy розробила компактну водневу силову установку на паливних осередках. Її потужність складає всього п'ять кінських сил. Агрегат був представлений на конгресі Товариства автомобільних інженерів Японії, що пройшов у Йокогамі.


  За словами розробників, нова силова установка, названа Gen4, підходить як для установки на двоколісний транспорт, так і на автомобілі в якості, наприклад  додаткового агрегату, підзаряджати акумулятори електрокара під час руху, повідомляє портал invivio.net

  Для порівняння, серійна воднева модель " Хонди" - FCX Clarity - має 134 -сильну силову установку. У 2015 році аналогічна модель з'явиться в іншого японського виробника - "Тойоти". Потужність її агрегату складе 136 сил.

  "Наша силова установка Gen4 допоможе автокомпаніям заощадити місце, знизити масу і вартість розробки автомобілів, не жертвуючи продуктивністю. Ми створили її в якості самостійного агрегату, тому він може стати найбільш простим рішенням для створення і швидкого виведення на ринок автомобілів з ​​нульовим викидом шкідливих речовин, уникнувши високих витрат і ризиків власної будівлі аналогічною силовою установки", - заявив керуючий директор Intelligent Energy Джеймс Батчелор.

  Коли саме розпочнеться виробництво нових силових установок, не уточнюється.

  Раніше про об'єднання зусиль для спільної роботи з розвитку транспортних засобів на паливних комірках оголосили Daimler, Nissan і Ford. Силову установку схожого типу також разом розробляють BMW і Toyota.
  Попередній матеріал
  На електронну систему підрахунку голосів продовжують здійснювати хакерські атаки
  Наступний матеріал
  Під час голосування на закордонних дільницях суттєвих порушень не було виявлено