5.ua

Windows 9 вийде у квітні 2015 року

   

  Як повідомляє видання ZN.UA, компанія Microsoft планує випуск Windows 9 у квітні 2015 року. Офіційно ця інформація може бути анонсована на найближчому заході Build, повідомив у своєму блозі Павло Туркотт, редактор видання Windows IT Pro.

  Як повідомив Туркотт, анонс планів щодо випуску Windows 9 очікується на заході Microsoft для розробників Build 2014, який пройде 2-4 квітня у США. Випуск ОС під новою назвою націлено на виправлення іміджу ОС і поліпшення функцій, які заслужили нарікання у Windows 8. Наразі невідомо, які зміни будуть у новій ОС. За чутками, Microsoft буде працювати над поліпшенням програм і плиткового інтерфейсу.

  Нагадаємо, поточна ОС Windows 8 вийшла у жовтні 2012 року. Її основні зміни були націлені на полегшення роботи з сенсорними екранами планшетів та інших пристроїв. Однак частка Windows на ринку планшетів за підсумками 2013 року не перевищує 3,4% за даними IDC.

  Раніше повідомляли, що навесні 2015 року готується одночасне оновлення ОС проектів Windows, Windows Phone, Xbox, яке посилить їхню інтеграцію, однак підкреслювалося, що воно не обов'язково пов'язане з оновленням версій ОС

  Попередній матеріал
  Греко-католицьку церкву можуть закрити за Євромайдан
  Наступний матеріал
  Прокуратура ще не встановила працівників міліції, які били Луценка
  Теги:
  Loading...