Відтепер гаджет можна буде заряджати просто від лавки на вулиці

  У парках міста Бостон (США) з'являться високотехнологічні лавки з можливістю підзарядки мобільних пристроїв, повідомляє The Boston Globe. Вони дозволять городянам заряджати свої iPhone і IPad за допомогою енергії сонячних батарей та кількох перехідних пристроїв.


  Лавки розроблені стартапом Soofa і MIT Media Lab. У них вбудована сонячна батарея, два USB-порту і датчики. Останні оцінять рівень забруднення повітря, шуму, кількість перехожих навколо лавки, а також повідомлять, чи вільні USB-порти.

  Останнє не найкорисніше, на перший погляд, знання, проте уявіть, наскільки воно здатне полегшити вам життя, якщо врахувати, що ви можете з'ясувати онлайн, наскільки шумно зараз у вашому улюбленому парку чи сквері, і вибрати найменш людне місце для роботи на повітрі.

  "Soofa - перший крок до "розумних" міських меблів", - зазначила генеральний директор Soofa і coавтор ідеї Сандра Ріхтер у  заяві для преси.

  Мета проекту, за її словами – "повернути» людей на вулиці міста і прищепити американцям любов до роботи поза задушливих приміщень".

  Дані будуть завантажуватися в єдину мережу і допоможуть городянам знайти "розумну" лавку в тихому й чистому місці. Одна лавка від Soofa має вартість близько $ 3 тис. і поставляється з 25-річною гарантією. У майбутніх версіях лавок з'явиться підтримка бездротової зарядки гаджетів.
  Попередній матеріал
  Президент пропонує призначити до Міноборони Гелетея, а у Генштаб - Муженка
  Наступний матеріал
  Верховну Раду оточили спецпризначенці МВС та батальйону "Донбас"