Вчені знайшли залишки найбільшої сухопутної істоти на Землі

  Аргентинські палеонтологи знайшли залишки семи динозаврів, серед яких виявилися кістки найбільшої відомої науці сухопутної тварини.


  Як передає ВВС, в аргентинській провінції Чубут в Патагонії було знайдено понад 200 кісток, які, на думку вчених, належать семи динозаврам. При чому, серед знайдених залишків є кістки тіла, черепа, хвоста, шиї, кінцівок і зубів, тобто повний набір.

  Зазначається, що кістки найбільшої тварини виявив місцевий фермер. Вага гігантського динозавра складала близько 77 тонн, довжина від голови до кінчика хвоста – 40 метрів, а висота – 20 метрів. Для порівняння, тварина досягала висоти семиметрового будинку, а вага її переважала вагу 14 слонів.

  Динозавр жив сто мільйонів років тому у лісах Патагонії. Зазначимо, попри гігантські розміри, тварина харчувалася виключно рослинами.

  Вченим поки не вдалося встановити, як така масивна істота могла пересуватися по суші на відносно тонких ногах, адже на кістки та м'язи чинився надзвичайно великий тиск.

  Залишки динозаврів, знайдені в Патагонії, на даний момент являються найбільшим знайденим зібранням кісткових скам'янілостей динозаврів.
  Попередній матеріал
  Росія просить ОБСЄ допомоги у звільненні журналістів LifeNews
  Наступний матеріал
  Луцького журналіста звільнили з полону сепаратистів