5.ua

В Україні звітність відтепер можна зберігати на "хмарі"

  Українська IT-компанія "Воля" оголосила про розширення спектра послуг, що надаються на базі власного дата-центру VoliaCLOUD.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.
  Повідомляється, що поряд з орендою потужностей (IaaS) компанія запропонувала підприємствам середнього та малого бізнесу оренду програмного забезпечення (ПО) в "хмарі" (SaaS). Тепер клієнтам компанії стало доступно пакетне пропозиція, що включає "хмарні ресурси" і ПО "1С Online".

  "Воля" також уклала партнерські угоди з низкою компаній для співпраці з використанням "хмарних" технологій: Dekom (групові відеоконференції, Binotel (віртуальна АТС), WebProduction (система управління бізнесом OneBox).

  Компанія свій інтерес до SaaS пояснила перспективністю цього сегменту послуг. За оцінками DeNovo і IDC, пік "традиційного" ​​ринку IaaS доведеться на 2014 рік, коли він досягне $ 5,9 млрд. За словами директора В2В напряму "Волі" Михайла Дмитриченко, в 2016 році SaaS-галузь досягне $ 93 млрд і буде стійко зростати до 2020 року. Він відзначив позитивну тенденцію щодо відмови багатьох компаній від створення власних "хмар" на користь їх оренди.
  Попередній матеріал
  Кабмін зобов'язав Міноборони витратити 100 млн грн на захист кордону з Росією
  Наступний матеріал
  Софі Лорен підготувала мемуари до свого 80-річчя
  Loading...