5.ua

"Укроборонпром" заморозив поставки зброї до Росії

  Держконцерн "Укроборонпром" припинив постачання зброї і військової техніки до РФ.

  Про це чтимчасово виконуючий обов'язки директора концерну Юрій Терещенко пише у статті для  ZN.UA.

  "Питання , на який слід обов'язково відповісти - військово- технічне співробітництво з Російською Федерацією. Вже сьогодні зі зрозумілих причин до Росії не поставляються зброя і військова техніка. До моменту деескалації конфлікту наші відносини залишаться в замороженому стані. Так, ми понесемо економічні втрати , але хіба розумно озброювати армію супротивника ?", - пише Терещенко.

  За словами керівника "Укроборонпрому", відносини з РФ, у тому числі у сфері економічного та військово-технічного співробітництва, заслуговують розгляду та прийняття рішення на вищому державному рівні, в Раді національної безпеки і оборони України.

  13 березня з'ясувалося, що овопризначена глава "Укроборонпрому " Валентина Дрозд продовжила поставляти Росії військове устаткування, незважаючи на окупацію російськми військовими Криму.

  Наступного дня в.о. Президента Олександр Турчинов звільнив Дрозд та назначив на її місце нардепа від УДАРу Сергія Аверченко. Але через тиждень, 24 березня, замість Аверченко тимчасово виконуючим обов'язки директора "Укроборонпрому" був назначений колишній заступник голови "Укрспецекспорту" Юрій Терещенко.

  Фото: golos.ua

  Попередній матеріал
  Більш ніж 140 військовослужбовців ВВ прибули до Донецька з Криму
  Наступний матеріал
  Резолюцію Генасамблеї ООН по українському питанню привітав СКУ