Фото nemiga.info

Українсько-російська ракета "Зеніт" вивела на орбіту супутник

  27 травня 2014 року о 00 год. 10хв. за київським часом за програмою "Морський старт" з плавучої платформи "Одісей" з екваторіальної частини Тихого океану в районі острова Різдва успішно стартувала ракета-носій "3eніт-3SL" з європейським космічним апаратом EutelSat 3B масою 5967.


  Про це повідомляє прес-служба ДКА України.

  Космічний апарат EutelSat ЗВ виготовлений компанією Astrium. Запланований термін його експлуатації перевищує 15 років. Космічний апарат запущений на перехідну до геостаціонарної орбіту, з точкою стояння 3 ° східної довготи. Спроектований головним чином для телекомунікаційних та професійних відео додатків, КА EutelSat-ЗВ забезпечить передачу даних між Південно-Східною Азією і Африкою і прямий зв'язок між Європою та Азіатсько-Тихоокеанським регіоном.

  За 8 хвилин 30 секунд від ракети-носія "Зеніт-3SL" успішно відокремився орбітальний блок у складі розгінного блоку і супутника зв'язку. О 01.10 год. телекомунікаційний супутник відокремився від розгінного блоку і був успішно виведений на розрахункову орбіту.

  Це перший пуск в 2014 році та 36 -й пуск за програмою "Морський старт". Підготовку до пуску та безпосередньо пуск забезпечили фахівці КБ "Південне" та "Південний машинобудівний завод" в складі міжнародної команди.

  Ракета космічного призначення "Зеніт-3SL" створена на основі двоступеневої ракети-носія "Зеніт-2", спроектована Державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля". Перша и друга ступінь розроблені ДП "КБ "Південне" и виготовлені ДП "ВО "Південний машинобудівний завод".
  Попередній матеріал
  У Росії продовжують переслідувати учасників заворушень на Болотній площі
  Наступний матеріал
  За час проведення АТО загинули троє бійців Нацгвардії
  Теги:
  Loading...