Українські АЕС мають витримувати землетрус у 6-7 балів – екс-голва МНС

  Нинішні українські атомні електростанції більш безпечніші ніж ті, що були у Радянському Союзі і мають витримувати землетрус до 6 – 7 балів. Про таке в ефірі «5 каналу повідомив екс-міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Шандра

  «Українські атомні станції, це навіть не ті станції, які були у Радянському Союзі. Я працював 7 років на Хмельницькій АЕС оператором реактора, і те, що було навіть тоді, і те, що є зараз, як кажуть, дві великі різниці, все таки наука не стоїть на місці. Нинішні станції набагато безпечніші ніж ті, що були. Але ми маємо розуміти, що це особливо не безпечний предмет», – зазначив Шандра.
   
   
  «В Україні зараз проводяться стрес-тести. Українські атомні станції повинні витримувати землетрус 6 балі, перший контур має витримувати землетрус 7 балів. Ті атомні станції, які знаходяться зараз на території України – це наступне покоління від тих атомних станції які знаходяться в Фукусімі», ззаявивекс-міністр.

  Попередній матеріал
  Головна небезпека вітчизняних АЕС – брак холодної води для охолодження, – Щербак
  Наступний матеріал
  КПУ поки не виходить з парламентської більшості
  Теги: