5.ua

Українська ракета-носій "Зеніт" вперше цього року вивела на орбіту телекомунікаційний супутник

  Минулої ночі з плаваючої платформи "Одисей", що знаходиться на екваторі в Тихому океані у районі острова Різдва (Республіка Кірібаті), відбувся успішний запуск ракетоносія "Зеніт – 3SL".
  Про це повідомив "Урядовий портал".

  Рекета-носій, розроблена та виготовлена КБ "Південне" та Південмашем, вивела на орбіту європейський космічний апарат EutelSat 3B, що забезпечить передачу телекомунікаційних і професійних відеододатків між Південно-Східною Азією і Африкою та прямий зв’язок між Європою і Азіатсько-Тихоокеанським регіоном.

  Підготовка ракети-носія до запуску і запуск виконаний спеціалістами Дніпропетровщини у складі міжнародної команди.

  Це був перший запуск ракети-носія "Зеніт" в 2014 році та 36 за програмою Sea Launch. Ця подія однозначно довела, що Дніпропетровщина завдяки політичній стабільності продовжує розвивати промисловість та космічну галузь і залишається провідним центром ракетобудування України та світу.

  "Ми раді ще одній можливості спільно працювати зі спеціалістами Sea Launch у рамках майбутнього запуску супутника EutelSat 3B – місії, котра буде третьою після успішних запусків двох супутників у 2011 та 2012 роках", - підкреслив Генеральний директор компанії EutelSat Мішель де Розен напередодні пуску.
  Попередній матеріал
  Transparency International закликала Порошенка підписати указ про антикорупційну стратегію
  Наступний матеріал
  Візит нового Президента України до Москви поки що не планується - Лавров