У Штатів є заміна для російського "Союзу"

  Приватна американська компанія SpaceX представила апарат Dragon V2. Корабель здатний доставляти сім осіб до Міжнародної космічної станції (МКС) і приземлятися практично в будь-якій точці Землі.


  Пілотована капсула є вдосконаленою версій апарату Dragon, який вже провів чотири тестових польоти до МКС. У капсулі багаторазового використання Dragon V2 використовуються в якості аварійних нові двигуни SuperDraco, нещодавно анонсовані SpaceX, повідомляє Лента.ру з посиланням на публыкацыъ у американській пресі.

  Вартість одного місця в такому кораблі буде становити приблизно 20 мільйонів доларів. Для порівняння, політ туди й назад російського корабля "Союз" обходиться НАСА в середньому у 76,3 мільйона доларів. Доставку астронавтів на МКС на своєму човнику компанія планує почати вже в 2017 році.

  SpaceX займається розробкою космічних пілотованих апаратів за фінансової підтримки НАСА. Американське агентство використанням багаторазових кораблів, у тому числі, хоче знизити залежність від російських кораблів "Союз", з допомогою яких в даний час космонавти доставляються на МКС. Крім SpaceX компанії Boeing і Sierra Nevada також займаються проектуванням пілотованих апаратів.

  Нагадаємо, після того, як США ввели проти Росії ряд нових санкцій, віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, який займається питаннями розвитку космонавтики, запропонував США доставляти астронавтів на МКС за допомогою батуту. Таким чином він хотів показати, що в космічній програмі МКС, США після списання "шаттлівм  залежать від російських космічних кораблів "Союз" у продовженні космічної програми.
  Попередній матеріал
  Терористи намагалися вирватися зі Слов’янська - Полторак
  Наступний матеріал
  Літо в Україні починається з дощу та гроз