5.ua

У Нацкомзв'язку затверджено умови конкурсу на 3G-зв'язок

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації  28 жовтня затвердила умови проведення конкурсів на отримання ліцензій для надання послуг зв'язку в стандарті 3G.


  Про це йдеться в повідомленні  прес-служби регулятора.

  Згідно з повідомленням, затверджений комісією документ передбачає проведення тендеру на право отримання ліцензій на 15 років у всіх регіонах України за трьома лотами одночасно.

  Мінімальна вартість ліцензії для мобільного оператора становитиме 2,443 мільярда гривень.

  Крім того, трьом операторам-переможцям необхідно буде взяти на себе витрати, пов'язані з проведенням конверсії, загальна вартість якої становить 1,6 мільярда гривень.

  "Переможці тендеру зобов'язані протягом двох місяців після оголошення результатів узгодити з НКРЗІ технічне завдання, в якому повинні бути визначені терміни та умови проведення конверсії, та поінформувати НКРЗ про укладання договору", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, операторам необхідно буде протягом 18 місяців після проведення конкурсу запустити мережу третього покоління на території всіх обласних центрів України, а протягом 6 років - на території всіх районних центрів та всіх населених пунктів з населенням понад 10 тисяч.

  Умови тендеру наберуть чинності з дня, наступного за днем їх узгодження з Кабміном.

  У свою чергу, в умовах тендеру прописується, що до участі в торгах можуть не допустити мобільних операторів, які потрапили під дію Закону "Про санкції".
  Попередній матеріал
  Єврокомісія планує розширити програму допомоги Україні
  Наступний матеріал
  У Бразилії внаслідок аварії шкільного автобуса загинуло 10 людей