У Дніпропетровську встановили табло з даними про пересування маршруток [відео]

  Сайт, на якому можна відстежити пересування маршруток, з’явився в Дніпропетровську. Пасажири можуть спотерігати за розкладом руху транспорту на інформаійному табло - поки що його встановили на одній із зупинок. До кінця року їх буде до десяти.

  Андрій Лисецький, мешканець Дніпропетровська: "Мне надо 60-й маршрут, где-то едет в районе Победы, вот, наверное, минут через 15 будет здесь".

  Дані про пересування маршруток фіксують і передають на сайт спеціальні датчики. Встановити таке обладнання зобов`язала перевізників міська влада.

  Валентин Мовчан, директор департаменту транспорту Дніпропетровської у місті ради: "С какой скоростью едет, где она останавливается эта маршрутка… Где подвижной состав находился на хранении, это тоже важно, где он остановился, участки превышения скорости – все можно увидеть".

  Щоправда, не усім водіям сподобалася така новація.

  Олександр Чорномаз, водій: "Некоторым не нравится, потому что хотели бы скорость прибавить, а так тут же скоростной режим регулируется - понимаете, график движения, интервал движения…"

  Коли вдосконалять систему, електронні датчики зчитуватимуть кількість пасажирів у салоні маршрутки.

  Геннадій Булгаков, заступник директора автотранспортного підприємства: "Если будет доведена она до идеала там, где будет просчет количества пассажиров, то возможно увеличится сбор выручки".

  Інформацію про рух маршрутки можна бачити і на інформаційному табло. Воно поки що одне, втім, уже до кінця року у місті таких інтерактивних дощок буде вже близько десяти.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Будапешті відкрилась масштабна художня виставка
  Наступний матеріал
  Вибух у мечеті в Афганістані - щонайменше 37 загиблих
  Теги: