У Черкасах стартувала виставка ретроавто та мотоциклів [відео]

  Раритети просто неба. У Черкасах влаштували виставку ретромашин та мотоциклів. Усі автівки – на ходу, тож діставалися місця призначення виставкові експонати самостійно.

  20 моделей закордонного і радянського автопрому минулого століття, серед яких так званий "руський Іван", як у маршала Георгія Жукова, кабріолет, як у царя Миколи ІІ, старенькі "Волги", "Побєди", "Москвичі" та іномарки - сучасних доріг не злякалися і дісталися експозиції цілими та неушкодженими.

  Освальд Едвардович свого чотирьохсот першого "Москвича" лагідно називає Любушкою. Автівці – вже 60 років, утім вона ніколи серйозно не ламалася, зізнається власник і водій з 55-річним досвідом.

  Освальд Касс: "Эта машина очень простенькая – капотик окрыл и все у тебя перед руками, раз и сделал, никакой электронники нет, ничего. И так вот работаю, езжу, ни одного происшествия не было".

  На такому "Москвичі" їздили керівники комуністичної партії СРСР - пишається дідусь. Сьогодні його зможуть побачити усі охочі на виставці ретроавто. Поява машини на експозиції шокує усіх присутніх.

  Збирається на виставку і цей кабріолет. Такі раніше були лише у колекції царів, наприклад, у Миколи ІІ, вихваляються його власники.

  Олексій Черненко: "Для того, щоб було проще, ми взяли за основу, так як вона височенька, базу від вітчизняного автомобіля "Волинь", зняли повністю дах, залишили тільки ходову частину, обліцовка, а все остальне зробили, як прототип автомобіля "Ролс-ройс".

  Загалом, на виставці зібрали близько двадцяти одиниць - дво, три та чотириколісної раритетної техніки. Її організатори зізнаються - колекцію виставили, щоб люди могли поринути в історію.

  Володимир Понєдєльнік, організатор виставки: "От "Москвича" 401-го, ГАЗ-67, 69, "Чайки", "Победы", мотоциклы, картинги, формула Эстонии 20-я".

  Христина Бабенко: "Мне все нравятся, они все безупречные и очень красивые… Да… Раритет…".

  Власники раритетів планують об’єднатися у клуб і влаштувати ще більшу виставку на колесах. Цю ж оглянути у Черкасах можна ще протягом тижня. 

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Болгарські ресторатори та готельєри - проти заборони куріння у приміщеннях
  Наступний матеріал
  Саркозі допитали у справі нелегального фінансування виборів
  Теги: