5.ua

Спроби націоналізації підприємств оборонної промисловості в Криму загрожують нацбезпеці України

  Будь-які спроби націоналізації підприємств українського оборонно-промислового комплексу, розташованих на території АР Крим, загрожують національній безпеці Україн, прокоментувала прес-служба державного концерну ”Укроборонпром” заяву представника самопроголошеного кримського уряду Рустама Теміргалієва щодо націоналізації всіх держпідприємств України на території автономії, повідомляє УНІАН.

  ”Підприємства держконцерну, які розташовані на території АРК, глибоко залучені в систему виробничої кооперації ”Укроборонпрому” в рамках реалізації стратегічних міжнародних контрактів.

  Спроби порушити виробничу діяльність цих підприємств, велику частину яких визначено законодавством як стратегічні, підривають економічну стабільність регіону і загрожують позиціям України як світового спецекспортера”, - зазначили в прес-службі.

  У прес-службі також повідомили, що наразі ”Укроборонпром” повністю контролює ситуацію на всіх підприємствах концерну.

  ”Водночас Рада національної безпеки України і Служба безпеки України повинні звернути серйозну увагу на ситуацію з можливою націоналізацією підприємств ОПК, що загрожує національній безпеці держави”, - наголосили в прес-службі держконцерну.

  Нагадаємо, 7 березня 2014 року виконувач обов`язків Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов усунув Сергія Громова з посади генерального директора Державного концерну ”Укроборонпром”.
  Виконання обов`язків генерального директора держконцерну ”Укроборонпром” покладено на Валентину Дрозд.

  На початку березня представник самопроголошеного кримського уряду Рустам Теміргалієв заявив про те, що всі державні підприємства України будуть націоналізовані і перейдуть у власність Кримської автономії.

  Попередній матеріал
  Пасажири зниклого Boeing 777 з вкраденими паспортами не пов‘язані з тероризмом – поліція
  Наступний матеріал
  Франція може ввести санкції проти Росії вже цього тижня
  Теги:
  Loading...