Смартфони Nokia буде перейменовано в Microsoft Mobile

  Microsoft збирається відмовитися від відомого і улюбленого багатьма мобільного бренду Nokia , перейменувавши виробника смартфонів в Microsoft Mobile. Про це з посиланням на прес-службу Microsoft, повідомляє

  Згідно з повідомленням,  для постачальників мобільних компонентів Microsoft, після того як операція з придбання мобільних активів Nokia буде завершена  (а це планується зробити до 30 квітня), софтверний гігант відмовиться від бренду Nokia для смартфонів і буде використовувати Microsoft Mobile.

  На даний момент прес -служба корпорації не коментує зміну назви Nokia на Microsoft Mobile .

  Після підписання угоди, мобільний бізнес буде 100%-ної донькою Microsoft  та працюватиме з постачальниками мобільних компонентів і збирачами пристроїв від імені Microsoft.

  "Зверніть увагу , що після закриття транзакції між Microsoft і Nokia , назва Nokia Corp /Nokia Oyj буде змінено на Microsoft Mobile Oy", - йдеться в листі Microsoft.

  Нагадаємо , що Microsoft заплатив за мобільний бізнес Nokia і 10-річне ліцензування її мобільних патентів суму в $7,2 млрд . Спочатку планувалося , що операція буде закрита в березні , але проблеми з активами Nokia в Індії відсунули закриття транзакції на місяць.

  На сьогодні Nokia є найбільшим і найближчим партнером Micrsoft у екосистемі Windows Phone.

  Попередній матеріал
  Керрі пригрозив Росії новими санкціями
  Наступний матеріал
  З сміферопольского клубу "Таврія" пішли четверо футболістів
  Теги: