Навесні Україна почне випуск власних безпілотників усіх класів

  Державний концерн "Укроборонпром" планує у березні запустити у виробництво перші дослідні безпілотні літальні апарати. Про це заявив заступник генерального директора Юрій Пащенко.


  За його словами, не пізніше січня буде готовий облік майбутніх безпілотників. Конструкцією апаратів займатиметься державне підприємство "Антонов" сумісно з польським інститутом. Планується, що безпілотники будуть усіх чотирьох класів: від класу поля бою до стратегічного.

  Заступник генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Юрій Пащенко запевнив: "Не пізніше січня буде готовий, яка кажуть російською, "облік" майбутніх безпілотних комплексів, при тому всієї гамми. Всіх чотирьох класів – від класу поля бою до стратегічного. Після цього будуть уточнені тактико-технічні характеристики і ми виходимо до весни на технічне завдання – відкриття дослідно-контсрукторських робіт. Можу запевнити, що виробничий та науковий потенціал цього підприємства достатній для того, щоб створити серйозний клас техніки, яка буде задіяна і українською армією та матиме експортний потенціал".

  Попередній матеріал
  Наливайченко хоче створити в Україні Національний трибунал
  Наступний матеріал
  Вінничани відправили гвардійцям-танкістам позашляховик і теплі речі