фото lokos.net

Найчастіше українці використовують інтернет для соцмереж - дослідження

   

  Дослідження підтвердило, що найактивніші користувачі мережі – молодь. Так, серед вікової групи 16-19 років 70% українців щоденно заходять в інтернет, тоді як у віковій групі 50-59 років таких лише 14%.

  Українці продовжують долучатись до соціальних мереж в інтернеті - на кінець 2013 року це була найбільш поширена причина користування інтернетом. Її вказало 65% інтернет-користувачів у порівнянні з 63% за аналогічний період 2012 року. При цьому спостерігається зниження загального рівня користування електронною поштою – 45% інтернет-користувачів, що на 9 п.п. нижче за показники 2012 року.

  Чоловіки частіше заходять в мережу для завантеження музики та фільмів - 48% чоловіків проти 39% жінок. В інтернеті вони частіше переглядають телепрограми, онлайн-відео та прослуховування радіостанцій - 34% чоловіків проти 27% жінок, та грають в комп’ютерні ігри - 30% чоловіків проти 16% жінок.

  Інформацію про здоров’я, навпаки, частіше шукають жінки, ніж чоловіки - 32% проти 19%.

  Все більше українців стають власниками електронних пристроїв. За результатами дослідження в четвертому кварталі 2013 року 57% населення віком 16 років і старше володіли хоча б одним із переліченого: смартфоном, комп’ютером чи ноутбуком, планшетом. Минулого року цей показник був нижчим на 5 пунктів.

  Слід зазначити, що такий ріст відбувся за рахунок збільшення частки населення, яка має вдома ноутбук, планшет або ж володіє смартфоном. При чому 81% користувачів електронних пристроїв підключили їх до домашнього фіксованого інтернету.

  Попередній матеріал
  Долар досяг позначки 12,15 гривень
  Наступний матеріал
  Канада висилає російського дипломата з Оттави
  Теги: