"Нафтогаз України" застосовуватиме сучасні технології для охорони трубопроводів

  Під час зустрічі спеціалістів "Нафтогаз України" та фахівців провідних підприємств авіакосмічної галузі було презентовано технології  з практичними можливостями дистанційного зондування поверхні землі з космосу та з безпілотних і пілотованих літальних апаратів. Запропоновані технології дозволять забезпечити надійну охорону лінійної частини та об’єктів магістрального трубопровідного транспорту, а також допомогу у пошуку і геологічній розвідці нових родовищ вуглеводнів.


  Про це 21 жовтня повідомили у прес-службі Міненерговугілля.

  Як зазначено у повідомленні, магістральні нафто- та газопроводи є стратегічно важливими для економіки і безпеки держави, і, відповідно до класифікації міжнародних інститутів, поряд з енергетичними та транспортними магістральними мережами належать до об’єктів критичної інфраструктури та підлягають першочерговому захисту та охороні. На сьогодні у забезпеченні охорони лінійної частини та стаціонарних об’єктів магістральних газо- і нафтопроводів задіяно тисячі охоронців, щоденно сотні мобільних екіпажів здійснюють патрулювання трубопроводів. В умовах загострення збройного конфлікту на сході України захист магістральної інфраструктури набуває першочергового значення.

  "Використання сучасних технологій у сфері охорони об’єктів магістрального трубопровідного транспорту дозволить у режимі реального часу отримувати інформацію про стан трубопроводів та вчасно реагувати на виявлені факти кримінальних проявів на об’єктах газотранспортної системи", - зазначено у повідомленні відомства.
  Попередній матеріал
  Запорізькі волонтери зробили із старого УАЗа броньовик для фронту
  Наступний матеріал
  Для громадян відкривають реєстри прав на нерухомість