5.ua

На Луганщині почав виробляти електроенергію новітній вітропарк

  На Луганщині завершено один з проектів будівництва вітропарків, якій вже розпочав генерацію електричної енергії. Про це повідомляє департамент промисловості та енергозбереження Луганської облдержадміністрації 17 квітня.

  Як повідомляється, Лутугинський вітропарк розпочав генерацію електроенергії трьома з десяти встановлених тут вітрогенераторів. А загалом вихід першої черги енергооб'єкту на проектну потужність очікується у травні 2014 року.

  Всього на території Антрацитівського вітропарку залито чотири фундаменти під вітроустановки. Пуск першої черги вітрогенераторів очікується у вересні поточного року", - підкреслили в Луганський ОДА.

  А раніше - в 2013 році - на території вітропарку в місті Краснодон запущена перша черга з десяти вітрогенераторів загальною потужністю 25 МВт. І вже триває генерація електроенергії, одержуваної за рахунок енергії вітру, до енергоринку.

  Варто відзначити, що згідно планів розбудови на сході України об’єктів "малої енергетики", до 2020 року в Луганській області будуть реалізовані проекти з будівництва трьох вітропарків: раснодонського (плановою потужністю 425 МВт), Лутугинського (225 МВт) і Антрацитівського (225 МВт).

  Попередній матеріал
  В Женеві домовились про те, що в Україні працюватиме місія ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Кабмін призначив главу Національної агенції з державної служби
  Теги:
  Loading...