5.ua

На ЧАЕС відбулось протиаварійне тренування персоналу

  Чорнобильській АЕС відбулося загальне протиаварійне тренування, мета якого полягала у практичному відпрацюванні дій персоналу Чорнобильської АЕС та підрядних організацій при виникненні радіаційної аварії, а також у перевірці системи аварійної готовності та реагування ДСП ЧАЕС.

  Про це 8 липня повідомила прес-служба ЧАЕС.

  Повідомляється, що згідно з умовами тренування, відпрацьовувалися дії персоналу у разі виникнення надзвичайної ситуації, яка вимагає негайної евакуації з умовно ураженої території людей, що працюють в локальній зоні об'єкта "Укриття", на енергоблоці № 3, а також персоналу компанії "Новарка" - із зони монтажу арки Нового безопарного Конфайнменту (НБК).

  "Збір аварійних бригад, виконання дозиметричної розвідки і безпосередньо евакуація персоналу ЧАЕС та підрядних організацій були проведені в найкоротший термін і з дотриманням вимог радіаційної безпеки", - підкреслили у прес-службі Чорнобильської АЕС.

  Як зазначили у відділі аварійної готовності та реагування ЧАЕС, всі  цілі і завдання, які визначалися для даного тренування 7 липня, досягнуті.

  Раніше повідомлялось про те, що Уряд витратить на Чорнобильську АЕС у цьому році 745 млн.грн.

  Попередній матеріал
  Для збору інформації про причетність РФ до тероризму в Україні створено сайт
  Наступний матеріал
  Порошенко приїхав у Слов'янськ і оголосив про народження нової української армії
  Теги:
  Loading...