Концерн Volkswagen планує поміняти свою назву

  Група компаній Volkswagen, що володіє 12 автомобільними марками, може змінити свою всесвітньо відому назву. Передбачається, що материнська компанія називатиметься Auto Union – на честь концерну, що існував в 30-х і 40-х роках.
  Про це з посиланням на внутрішні джерела повідомляє портал GoAuto.

  Якщо вірити повідомленням інсайдерів, метою можливого перейменування стане поліпшення іміджу концерну. Зокрема, виробник спробує таким чином розділити один з належних йому брендів і групу компаній. При цьому про перейменування марки Volkswagen мова не йде. Проте, представники Volkswagen Group назвали відомості про можливе перейменування домислами.

  В даний час до групи компаній крім власне "Фольксвагена" входять такі бренди Audi, Skoda, Lamborghini, Bentley, Bugatti, Porsche, Seat, а також мотоциклетна компанія Ducati, виробники вантажівок MAN і Scania, а також комерційний підрозділ VW Nutzfahrzeuge.

  Концерн Auto Union AG існував з 1932 по 1949 рік. У нього входили марки Audi, DKW, Horch і Wanderer. Кожен автобренд відповідав за певний сегмент ринку: Audi займалася спортивними автомобілями, DKW – мотоциклами, Horch – преміальними автомобілями, а Wanderer-автомобілями середнього класу. Після війни права на назви Auto Union отримала компанія Audi, а в 1965 році компанія увійшла до складу Volkswagen.
  Попередній матеріал
  Російський солдат-артилеріст зізнався в соцмережі у обстрілах України
  Наступний матеріал
  Німецькі політики вимагають забрати у Росії право на Чемпіонат світу з футболу-2018