Комп`ютерний вірус атакує урядові установи країн світу

  Вірус краде інформацію з комп`ютерів українських урядових установ. Про це повідомили угорська компанія "Crisis Lab" та російська "Лабораторія Касперського".

  Крім України, від шкідливої програми "Міні-дюк" постраждали державний та приватний сектори Сполучених Штатів, Бельгії, Португалії, Румунії, Чехії, Ірландії та Угорщини. Після зараження комп`ютера, вірус може копіювати або видаляти файли на ньому, пересилати їх Інтернетом на сервери зловмисників, створювати нові каталоги, зупиняти процеси, а також завантажувати та встановлювати інші шкідливі програми. Хто влаштував масштабну атаку, правоохоронці та експерти з антивірусного захисту поки що встановити не можуть.

  Болдизар Бенксат, головний дослідник угорської компанії "Crisis Lab": "Ми вирішили оприлюднити цю інформацію, щоби спільно з урядами постраждалих країн встановити зловмисників. Хоча після розголосу вони можуть залягти на дно або модифікувати вірус. Розглядаємо два варіанти мотивації хакерів: вони або хочуть продати отриману інформацію, або працюють на розвідку якоїсь із держав. Попередні дані нашого дослідження свідчать, що атаки швидше за все, здійснюються зі Східної Європи або Азії".

  Попередній матеріал
  Вивезена з київського ТРЦ до Німеччини акула померла
  Наступний матеріал
  У центрі Багдада затонув плавучий ресторан - є жертви
  Теги:
  Loading...