Хмельницька АЕС провела внутрішній аудит системи екологічного управління

  На Хмельницькій АЕС було проведено внутрішній аудит системи екологічного управління - цей аудит спільно здійснювали фахівці в галузі екології та сфери забезпечення якості  "НАЕК "Енергоатом", РАЕС, ЮУАЕС, ЗАЕС.

  Про подію йдеться у повідомленні прес-служби Міненерговугілля 17 листопада

  Зокрема повідомлено, що сертифікаційний аудит системи управління на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO9001:2008 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до систем управління якістю), ISO 14001:2004 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи екологічного менеджменту) було здійснено на Хмельницькій АЕС у червні 2014 року аудиторами ТОВ "ТЮФ Норд Україна". А ось внутрішній аудит системи екологічного управління проведено з метою визначення відповідності системи екологічного менеджменту ХАЕС вимогам міжнародних стандартів. Аудитори знайомилися із відповідною документацією основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС, проводили аудіюванняперсоналу станції та здійснили аналіз впровадження даного стандарту безпосередньо на робочих місцях.

  "Внутрішній аудит проведено для визначення ефективності функціонування системи екологічного менеджменту, який на Хмельницькій АЕС постійно вдосконалюється. Підбиваючи підсумки перевірки, аудитори, зокрема, відзначили обізнаність персоналу станції в управлінні екологічними процесами", - повідомляють в Міненерговугілля.  

  За результатами проведеного аудиту буде надано пропозиції щодо подальшого вдосконалення системи екологічного управління на Хмельницькій АЕС.
  Попередній матеріал
  Авіазавод "Антонов" планує поставляти БПЛА для української армії
  Наступний матеріал
  НАТО: Росія продовжує дестабілізувати Україну і переміщувати війська