Зустріч "нормандської четвірки" в Астані перенесли на декілька тижнів

  Зустріч у "нормандському форматі" на рівні президентів України, Росії, Франції та канцлера Німеччини щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, проведення якої раніше планувалося на 15 січня в Астані, перенесено "на декілька тижнів".

  Про це в понеділок у Страсбурзі заявив голова комітету Європарламенту з питань закордонних справ Ельмар Брок, повідомляє "УНІАН".

  "Зустрічі, яка планувалася на цьому тижні, не буде. Незважаючи на всю підготовчу роботу, між політичними директорами та міністрами (закордонних справ - ред.) немає домовленості стосовно того, що досягнуто достатньо прогресу, щоб ця зустріч відбулася. Вона повинна була відбутися у "нормандському форматі". Але вона буде перенесена на декілька тижнів", - сказав Брок.

  У цьому зв'язку він заявив, що "більше не є оптимістом, тому що не було досягнуто домовленостей з достатньої кількості пунктів, які дійсно могли б мати значення для результату".

  "Часто глави держав збираються разом, але не досягають результатів, як це було в Мілані", - наголосив глава комітету.

  Окрім цього, на думку Брока, головним пунктом, який має бути виконаний, є посилення українського кордону.

  "Ми бачимо, що на сході України перебуває 7 тис. 500 російських солдатів. Ми бачимо, що головний пункт угоди - це закріпити кордон, тому що це стає замороженим конфліктом. Чи це вже може бути таким", - зазначив він.

  Попередній матеріал
  ГПУ відкрила справи проти Королевської і Єфремова
  Наступний матеріал
  Стало відоме ім'я володаря "Золотого м'яча" 2014 року

  В Берліні розпочалася зустріч "нормандської четвірки"

  В Німеччині проходять консультації у "нормандському форматі"

  Сьогодні у Берліні знову зустрінуться дипломати країн "нормандської четвірки"

  Порошенко анонсував зустріч у "нормандському форматі" в Астані