Зубожілі афіняни масово повертаються до пічного опалення помешкань

  У чотири рази збільшилася кількість шкідливих викидів у повітрі грецької столиці. В усьому винне пічне опалення - до нього змушені повернутися чимало зубожілих афінян.

  Цьогоріч ціни на пальне та електрику майже подвоїлися. Для багатьох людей єдиний спосіб зігрітися взимку - це пічка-буржуйка. Продажі нехитрого обігрівального пристрою зросли на третину. Однак, такий спосіб опалення виявився небезпечним. Часто люди не купують дрова, а спалюють будь-яку деревину, яку знаходять на смітниках - приміром, старі меблі. Під час згоряння вона виділяє дуже шкідливі речовини. До того, вже 12-ро людей загинули від пожеж, які виникли через використання камінів і пічок.

  Христос Зерефос, професор: "Люди спалюють усе, що потрапляє під руку. Це вкрай небезпечно, адже оброблена деревина містить чимало шкідливих хімічних речовин. Навіть відсутність вентиляції загрожує збільшенням рівня оксиду вуглецю в кімнаті. Через це мозок недоотримує кисень і людина може вчадіти".

  Вікторас Отсігіс, чорнороб: "У нас є обігрівачі, але ми ними не користуємося, це надто дорого. Доводиться шукати альтернативу, тож палимо деревину. Найчастіше - просто шукаю щось на вулиці. Якщо нічого немає, доводиться купувати дрова".

  Попередній матеріал
  США - на межі дефолту
  Наступний матеріал
  Японія готується зустріти Новий рік
  Теги:
  Loading...