Зростає кількість жертв у Новій Зеландії

  Зростає кількість жертв у Новій Зеландії. Натепер повідомляють про 98 загиблих. За останню добу пошуково-рятувальних робіт спеціалістам не вдалося знайти жодної вцілілої людини. Проте, рятувальники не втрачають надії і розбирають завали, позаяк шанси знайти живих ще є.

  На третій день після землетрусу шанси знайти живих під завалами хоча й низькі але є - кажуть рятувальники. Вони прочісують завали з собаками і використовують найновітніше обладнання з прослуховування, щоби не пропустити жодного знаку, який може подати заблокована під руїнами людина. Зниклими безвісти вважають понад двісті людей.

  Дейв Кліфф, керівник поліцейського відділку Кентербері: "У нас працює ціла команда, яка стежить за списком тих, кого вважають зниклими безвісти. Таких наразі  двісті двадцять шість. Нас дуже непокоїть ця цифра. Ще один із найскладніших і тривалих процесів - ідентифікація останків . У деяких випадках нам необхідно використовувати спеціальні дані, як відбитки пальців або зубів. Адже подекуди візуально провести іднентифікацію неможливо". 

  Поранених наразі нараховують до двох з половиною тисяч. З них півтори сотні перебувають у лікарнях з тяжкими травмами.

  Девід Мітес, керівник окружного комітету охорони здоров`я Кетрбері: "У лікарнях перебуває сто шістдесят чотири людини. Переважна більшість постраждалих зазнали серйозних травм -  переломів кінцівок або хребта. деякі травми - наслідок паніки у тисняві".

  Землетрус здригнув Нову Зеландію позавчора. Епіцентр підземних поштовхів магнитудою у понад шість балів зафіксували за десять кілометрів від міста Крастчерч. Ущент зруйновані кілька вулиць. Немає зв`язку та електрики. А у сусідньому місті Літтлтон унаслідок землетрусу пошкоджені мережі водопостачання.   

  Деніз Фестиєр, мешканець Літтелтона: "Ми маємо допомагати одне одному. Одній жінці дали порожні пляшки, щоби вона набрала води умитися чи помити руки, а вчора ми зібралися за одним столом - знесли продукти. Так і повечеряли".

  Землетрус, який здригнув Нову Зеландію у вівторок  називають найбільшим стихійним лихом у країні за останні вісімдесят років. Влада оголосила надзвичайний стан. Збитки від зелетрусу влада оцінила у дванадцять мільярдів доларів. 

  Ганна Ільїних, "5 канал".  

  Попередній матеріал
  Вітчизняні правозахисники відмітили грубі порушення прав людини в Україні
  Наступний матеріал
  Лондонський суд вирішив вислати Ассанжа до Швеції
  Теги:
  Loading...