Зростає кількість жертв протистояння у Сирії

  Зростає кількість жертв протистояння у Сирії. Там не вщухають масові протести з вимогою відставки президента Ассада. Влада реагує жорстко. Місцеві правозахисни звітують: лише за останню добу у Хомсі та Дераа - загинули понад півсотні мирних мешканців.

  Жертвами стали і близько двадцяти військових. Вони перейшли на бік опозиції і вступили у сутички з урядовими силовиками. Утім, перевірити ці дані - неможливо. Офіційний Дамаск - не дозволяє іноземним журналістам працювати на місці подій. Між тим, тиск на Сирію - посилює міжнародна спільнота. Нові санкції - запровадив Євросоюз. Ще майже двом десяткам сирійських посадовців - відтепер заборонено в`їжджати у ЄС. Їхні рахунки у євробанках теж заморозили.

  Ален Жюппе, міністр закордонних справ Франції: "Зараз нам необхідно працювати у трьох напрямках. По-перше, посилити співпрацю з сирійською опозицією і допомогти їм діяти більш організовано. По-друге, скоординувати наші подальші дії з іншими арабськими державами. І зрештою - ухвалити резолюцію щодо Сирії в ООН. Сподіваюся, що Росія і Китай переглянуть свою позицію і не блокуватимуть цей документ".

  Попередній матеріал
  Склад апеляційного суду оновили недосвідченими суддями [відео]
  Наступний матеріал
  Грецький парламент розпочинає дебати щодо вотуму довіри новому урядові
  Теги: