Зростає кількість жертв повеней у Центральній Європі

  До дванадцяти зросла кількість жертв паводків у центральній Європі. Від високої води потерпають Німеччина, Чехія, Австрія, Швейцарія, Польща.

  У німецькій Саксонії евакуювали 10 тисяч людей, полишити свої домівки були вимушені і тисячі мешканців Баварії та Тюрингії. Висока вода досі загрожує Дрездену та Мейсену. Влада країни пообіцяла постраждалим регіонам фінансову допомогу .

  У Празі рівень води почав спадати. Найближчим часом там обіцяють поновити роботу кількох станцій метро. Тим часом, на півночі Чехії досі вирує стихія.

  Австрійська столиця, Відень, лише готується до повені. Рівень води у Дунаї, за прогнозами, підніметься ще щонайменше на 30 сантиметрів. Підтопило південний захід Польщі. Загроза паводків зростає в Угорщині та Словаччині.

  Петер Дуссман, рятувальник (Австрія): "Рівень води у річці натепер сягнув майже восьми метрів, і, за прогнозами, має піднятися ще на тридцять сантиметрів. Для нас це означає, що слід побудувати вищі бар`єри і укріпити їх. Роботи буде чимало..."

  Збігнєв Гжиб, мер Івановіце (Польща): "У нашому районі ніяких злив не було. Але вище за течією ріки - сльно дощило, тож висока вода прийде і до нас. Доводиться вживати застережних заходів".

  Попередній матеріал
  Найстаріший водій світу - 105-річний новозеландець
  Наступний матеріал
  Турецька поліція почала арешти блогерів - за "розпалювання заворушень"
  Теги: