Знову стрілянина в університеті у США

  Одна людина зазнала поранень та перебуває у шпиталі.
  19-річний студент університету штату Джорджія кілька разів вистрелив у свого знайомого. Усе це відбулося при свідках, тому вже за чверть години поліція довідалася ім`я нападника та змогла впіймати його. Наразі зловмисник перебуває під вартою. Найближчим часом йому висунуть обвинувачення. Усіх студентів та викладачів одразу попередили про стрілянину через спеціальну автоматичну систему оповіщення. Університет Саванна заснували у 1890 році. Він є найстарішим ВИШем у штаті, де навчаються переважно темношкірі студенти.

  Лоретта Хейвард, речник університету: "Стрілянина відбулася на території нашого університету у кампусі, де живуть студенти. Ми одразу закрили усі входи та виходи та порадили студентам та викладачам зачинити двері та не виходити на вулицю. Мені відомо, що є один постраждалий. Він отримав 2 вогнепальні поранення. Цього студента доправили до шпиталю, йому роблять операцію".

  Томас Тревік, голова поліції кампусу: "Я припускаю, що нападник мав дочекатися темряви та спробувати втекти, бо знав, що його ім`я відоме поліції, та що його шукатимуть. Це не була хаотична стрілянина. Нападник та жертва знали один одного".
  Попередній матеріал
  В Україні вшановують пам`ять жертв Голодомору
  Наступний матеріал
  Пожежа у готелі в Китаї - 8 людей загинули
  Теги:
  Loading...