Зняти усі обвинувачення з Стросс-Кана прагнуть американські прокурори

  Зняти усі обвинувачення з Домініка Стросс-Кана прагнуть американські прокурори. Відповідне клопотання - подали до суду штату Нью-Йорк.
  Відповідь на нього - суддя має дати вже найближчим часом. Якщо з екс-глави МВФ знімуть обвинувачення, він зможе повернутися на батьківщину. Нагадаю, Домініка Строс-Кана затримали 14 травня у Нью-Йорку. Покоївка готелю Софітель - звинуватила його у згвалтуванні. Втім, прокуратура США - сумнівається у достовірності свідчень потерпілої. Її адвокат - розкритикував дії американських прокурорів. А під стінами суду - кілька десятків людей організували акцію протесту.

  Кеннет Томпсон, адвокат потерпілої: "Прокуратура Манхеттена - фактично відмовила моїй підзахисній у справедливому суді. До уваги не взяли ані свідчення кримінальної та медичної експертиз, ані інші докази".

  Данетт Чавіс, протестувальниця: "Обвинувачуваний - приїхав до нашої країни і напав на жінку-покоївку. Він і раніше мав позашлюбні зв"язки, тож вірити йому не можна. Чи є він високоморальною людиною? Гадаю, ні. Але правосуддя - не хоче брати до уваги свідчень постраждалої, бо нападник - багата і впливова людина".

  Попередній матеріал
  Уряд Японії йде у відставку
  Наступний матеріал
  Від лісових пожеж потерпають США
  Теги: