5.ua

ЗМІ: вчорашня стрілянина - найкривавіший злочин у Вашингтоні за 30 років

  Нападника, що вчинив стрілянину, поліціянти застрелили на місці. Його особу встановили – це 34-річний мешканець Техасу, Аарон Алексіс. Раніше він служив у ВПС США, а останніми роками – працював у комп’ютерній компанії, та все ще мав дійсну перепустку на військові об’єкти. Слідчі гадали, що Алексіс діяв не сам, і шукали його спільника. Втім, уночі інспектори заявили – відповідальність за стрілянину несе лише одна людина. Мотиви зловмисника – досі не з’ясували.

  Майкл Рітровато, знайомий нападника: «Ніколи б не повірив, що Аарон на таке здатний, мені б і на думку не спало, що він почне розстрілювати людей. Так, цей чоловік любив зброю, часто ходив до тиру – так само чинять ще багато американців. Але він ніколи не робив або не казав нічого такого, що б дозволило припустити, що він хоче зашкодити іншим».

  Кеті Ланьєр, начальник поліції Вашингтону: «Натепер ми не маємо сумнівів, що відповідальність за стрілянину у Вашингтоні несе лише одна людина. Нападника застрелили на місці. Його мотиви досі невідомі».

  Попередній матеріал
  Адвокат: ГПУ приховує замовників убивства Ґонґадзе [відео]
  Наступний матеріал
  Колорадо оговтується після нищівної повені
  Теги:
  Loading...