ЗМІ: в Японії зник голова компанії-оператора "Фукусіми-1"

  Голова компанії-оператора японської АЕС "Фукусіма -1" зник. Про це повідомляє американське видання "Вашигнтон Пост". Масатака Сіміцу не з`являвся вдома протягом двох тижнів. Газета вказує на чутки, згідно з якими голова компанії або виїхав з країни, або скоїв самогубство.

  Утім, у компанії "Токіо Електрик Пауер" зазначають, що їхній керівник не з`являвся на публіці з 13-го березня через хворобу, що була спровокована неприємностями із АЕС "Фукусіма-1". Тепер Сіміцу став до виконання своїх обовязків, але "Вашингтон Пост" пише, що підтверджень цьому не знайдено. Тим часом, на АЕС "Фукусіма-1" борюються із витіканням радіоактивної води. Вона міститься всередині трьох пошкоджених енергоблоків. Найбільше занепокоєння викликає 2-ий реактор.

  У тунелі, що веде до нього, рівень радіації сягає тисячі мілізівертів за годину. Така доза опромінення протягом години може спричинити променеву хворобу. В тунелях 1-го та 3-го ракторів - радіація нижча. Протягом вівторка робітники намагаються не допустити витоку радіоактивної води до моря. Від реакторів до берега - усього півсотні метрів. Аварійні ділянки обкладають мішками з піском та бетонними блоками. Паралельно, вимірють радіоактивність морської води. У 50-ти метрах від АЕС вміст радіоактивного йоду сьогодні у 600 разів вищий за норму. Та, порівняно з неділею, це - прогрес. Два дні тому концентрація йоду перевищувала норму у понад тисячу разів.

  Попередній матеріал
  Події в Лівії обговорюють на міжнародній конференції у Лондоні
  Наступний матеріал
  СБУ заблокувала Шевченківський райсуд Києва
  Теги: