ЗМІ отримали флеш-карту з відеозаписом злочинів "тулузького стрільця"

  Флеш-карта з відеозаписом злочинів "тулузького стрільця" надійшла поштою до паризького відділення телеканалу "Аль-Джазіра". Записи вбивств супроводжуються читанням уривків з Корану.

  Посилка датована 21-м березня - днем, коли спецпризначенці взяли в облогу будинок Мохаммеда Мера. Зараз слідчі встановлюють, хто саме відправив флешку. Нагадаємо, з 11-го до 19-го березня "тулузький стрілець" убив 7-х людей, троє з них - діти. Минулого тижня правоохоронці застрелили його під час спроби втечі з власної квартири, облога якої тривала майже півтори доби. Президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що поліція також відстежує можливих спільників та послідовників Мохаммеда Мера. 

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Всі служби безпеки, розвідка та поліція демократичних країн перебувають у повній бойовій готовності. Ми хочемо запобігти здійсненню подібних злочинів у майбутньому. Також плануємо заборонити в`їзд на територію Франції кільком ідеологам радикального ісламізму. Не хочемо бачити їх на своїй землі".

  Попередній матеріал
  На японській АЕС "Фукусіма-1" стався витік радіоактивної води
  Наступний матеріал
  Масштабна повінь в Перу - затоплено територію у 5 тис. гектарів
  Теги: