ЗМІ: Каддафі веде таємні переговори з Великою Британією

  Лівійський лідер веде таємні перемови з британською владою. Про таке пише видання "Гардіан". Як стверджує газета - це не перші секретні контакти режиму Каддафі із західними країнами. Кажуть, так Джамахірія шукає дипломатичний вихід із ситуації.
  Тим часом, сам полковник звернувся до народу і вкотре заявив, що впевнений у свої перемозі. Потому закликав чільників держав коаліції піти у відставку.

  Муаммара Каддафі покидають усе нові його прибічники. Канал "Аль-Джазіра" повідомив, що посол Лівії у ООН відмовився представляти режим полковника на міжнародній арені. За повідомленнями з Тунісу, у цю країну утекли троє високопосадовців з оточення Каддафі. Втім, один з них, міністр нафтової промисловості, пізніше заявив, що залишається на службі у лівійського уряду. Британська газета "Гардіан" опублікувала повідомлення , що днями у Лондоні відбулися таємні перемови між представниками лівійського керівництва та владою Великої Британії.

  Джей Карні, речник Білого дому: "Те, що від Каддафі йдуть його прибічники, свідчить, що режим полковника розвалюється з середини. Ми віримо, що міжнародний тиск має необхідний ефект на події у Лівії".

  Тим часом у Триполі пройшли велелюдні демонстрації на підтримку полковника. На вулиці міста вийшли сотні людей. Вони різко критикували дії коаліції у Лівії.

  Прихильник Каддафі: "На Заході увесь час говорять про права людини, а при цьому не припиняють скидати бомби на лівійських громадян. Але ми не боїмося!"

  Сам лідер Джамахірії - не сумнівається у своїй перемозі і не збирається полишати владу. Державне телебачення країни розповсюдило звернення Каддафі до народу.

  Муаммар Каддафі (телезвернення): "Західні лідери вирішили почати війну між мусульманами та християнами у Середземномор`ї. Вони ставлять закон сили вище сили закону. Вони почали небезпечні військові дії, над якими незабаром втратять контроль. Якщо Захід не зупиниться, ми повернемося назад у середні віки. Єдине рішення у цій ситуації таке: мешканці західних країн повинні обрати собі нових лідерів, які б дотримувалися міжнародних законів".

  Лінія фронту у Лівії - знову змістилася до міста Брега, що у восьми сотнях кілометрів від Триполі. За останні дні населений пункт неодноразово переходив з рук у руки. Окрім того, війська Каддафі продовжують обстрілювати місто Місурата - єдине велике місто на заході країни, яке контролюють повстанці. Американські військові експерти заявили: незважаючи на авіапідтримку коаліції, війська Каддафі все ще вдесятеро сильніші за опозиційні.

  Олена Хоменко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Тенісист Новак Джоковіч здобув 22-гу перемогу поспіль
  Наступний матеріал
  Владі Таїланду потрібно 2 дні на евакуацію туристів
  Теги: