Зловмисник, що скоїв теракт у Бургасі не був громадянином Болгарії

  Зловмисник, що скоїв теракт у Бургасі - не був громадянином Болгарії. Про це заявив міністр внутрішніх справ країни. Він повідомив, що болгарські спецслужби разом з ізраїльськими колегами обіцяють вже за кілька днів назвати особу терориста. Зараз вони працюють із відомствами ще двох держав. Яких саме - не розголошують. Тим часом у Ізраїлі ховають загиблих внаслідок теракту.

  5 трун доправили до Тель- Авіва вночі. В аеропорту Бен-Гуріон родичі загиблих та представники влади країни провели жалобну церемонію. Вояки винесли загорнуті в національні прапори труни з літака й поставили на злітній смузі для прощання. Потім їх віднесли до машин швидкої допомоги й відвезли до медичних закладів для огляду останків жертв атаки.

  Кріс, турист із Великої Британії: "Мені дуже страшно, це точно. Ми не можемо залишити місце, де в середу стався жахливий теракт. Сидимо й сподіваємося, що нам пощастить і все закінчиться добре".

  Мартін, турист із Великої Британії: "Звістка про теракт в аеропорту, з якого ми мали летіти додому, шокувала мене. Світ стає більш жорстоким й подібні випадки дедалі частішають."

  Попередній матеріал
  Кілька десятків шкіл закриті у столиці Таїланду через спалах інфекції
  Наступний матеріал
  4-й високопосадовець силового відомства помер від ран внаслідок теракту у Сирії
  Теги: