Фото з соцмереж

З’явились фото нового керівника ГРУ РФ, якого Путін призначив замість померлого попередника

Генерал-лейтенант ЗС РФ Коробов зайняв пост померлого за незрозумілих обставин генерал-полковника Сергуна.

Новим начальником Головного розвідувального управління (ГРУ) Генштабу ЗС РФ став генерал-лейтенант Ігор Коробов. Про це повідомила Meduza із посиланням на офіційні кремлівські ЗМІ та заяву речника міноборони РФ. Останній також повідомив, що напередодні, у понеділок 1 лютого міністр оборони РФ Сергій Шойгу вручив генералу Коробову особистий штандарт начальника ГРУ.

За даними російського військового відомства, до цього указом Путіна генерал-лейтенант Ігор Коробов був призначений "начальником Головного управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації – заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації".

За даними газети "Комерсант", Ігор Коробов був одним із заступників голови ГРУ Ігоря Сергуна, померлого на початку січня. Джерела видання називали Коробова одним з основних претендентів на пост начальника ГРУ, характеризуючи його як "серйозну людину". Згадок про участь Коробова в будь-яких публічних заходах журналістам виявити не вдалося. Лише сьогодні прес-служба МО РФ оприлюднила фото із церемонії вручення штандарту, на яких фігурує новопризначений посадовець. 

/
/
/

За офіційною версією міністерства оборони Росії, Ігор Сергун помер 3 січня в Підмосков'ї від гострої серцевої недостатності. Приватна розвідувальна компанія Stratfor з посиланням на джерела повідомляла, що глава ГРУ помер 1 січня Лівані. Він був фігурантом санкцій США у зв'язку з анексією Росією Криму і військовою агресією проти України. За дії, що загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, Сергун був також включений до санкційних списків Євросоюзу та України.

Нагадаємо, незадовго до нього в РФ помер генерал, який керував операцією з анексії Криму.

Попередній матеріал
Словаччина погодилась на спільний прикордонний контроль з Україною
Наступний матеріал
У Києві підірвали автомобіль адвоката, який захищає підозрюваних у вбивстві Бузини