twitter.com

Зять Трампа документально підтвердив, що мав чотири зустрічі з росіянами

  Джаред Кушнер документально підтвердив, що мав чотири зустрічі із представниками РФ, проте спростував інформацію, що брав участь у будь-якій змові

  Зять президента США і старший радник Білого дому Джаред Кушнер підтвердив документально, що мав чотири зустрічі з представниками Росії, однак спростував інформацію про участь у будь-якій змові.

  Про це у понеділок, 24 липня, повідомляє "Укрінформ". За даними агенції, про те, що Кушнер мав зустрічі із росіянами, йдеться у його заяві, оприлюдненій перед слуханнями в комітетах Конгресу США, що ведуть розслідування із втручання РФ у вибори у США.

  "Записи й документи, які я надаю, свідчать, що у мене було, можливо, чотири контакти з російськими представниками під час кампанії та перехідного періоду, які жодним чином не вплинули на вибори", – зауважив Кушнер та підкреслив, що "не був у змові й не знає нікого іншого в кампанії, хто був би у змові з будь-яким іноземним урядом".

  Як повідомляють у виданні, зять Трампа також офіційно заперечив, що проводив таємні зустрічі та отримував будь-які фінансові вливання від росіян у своєму бізнесі.

  "Я не мав жодних неналежних контактів. Я не покладався на російські кошти для фінансування моєї ділової активності у приватному секторі. Я намагався бути повністю прозорим щодо подачі моєї форми SF-86, навіть більше, ніж потрібно", – наголосив Кушнер.

  У цьому зв'язку він висловив сподівання, що його категоричні заперечення поставлять крапку в російському питанні.

  При цьому Кушнер "не пригадав" телефонних розмов із російським послом Сергієм Кисляком у період виборчої кампанії та після того, як Дональд Трамп переміг на виборах. Він зауважив, що не знайшов цих контактів у роздруківках за вказаний період.

  Радник президента США також згадав про зустріч у Trump Tower з російською юристкою, Дональдом Трампом-молодшим та кількома іншими учасниками, в тому числі ним. Він зазначив, що перед цим не знав про суть розмови, а саме: щодо пропозиції росіян забезпечити компромат на Гілларі Клінтон під час кампанії, оскільки не прочитав свою пошту одразу перед переговорами.

  Кушнер навіть зазначив, що надіслав своєму помічнику повідомлення, щоб той зателефонував йому на мобільний із начебто викликом у термінових справах. "Чи можете ви зателефонувати мені, будь ласка? Мені потрібен привід піти із зустрічі", – навів Кушнер зміст повідомлення, підкресливши, що не в курсі про зміст подальших переговорів.

  Зять президента цього тижня має надати свідчення на закритому слуханні Комітету з питань розвідки Сенату США.

  Попередній матеріал
  London Euromaidan: у столиці Британії на благодійному концерті збиратимуть гроші бійцям АТО
  Наступний матеріал
  Окупанти готують до застосування новий вид забороненої зброї – українська сторона СЦКК
  Loading...

  Трамп запевнив у підтримці санкцій проти РФ

  Трамп розповів, про що говорив з Путіним без преси на вечері G20

  Трамп поступово змінює ставлення до Росії - глава МЗС Польщі