5.ua

Жителі США проти війни

   

  Перед Білим домом та Капітолійським пагорбом - пройшли маршем близько 150 людей. Вони тримали плакати з закликами "ні-війні" та "руки геть від Сирії".

  Протестувальники наполягали: «Переконливих доказів застосування режимом Асада хімічної зброї - немає, а отже майбутня інтервенція базується на обмані».

  Схожі акції - відбулися у Нью-Йорку, Сіетлі, Індіанаполісі та Лос-Анджелесі. Усі протести були мирними. Нагадаю, вже наступного тижня Сенат США розгляне  питання щодо можливого втручання американських військ у сирійське збройне протистояння. Цей план - підтримує Барак Обама.

  Житель США: «Миру не можна досягти за допомогою війни. До того ж, застосування сирійським режимом хімічної зброї досі не доведене. Інспектори ООН досі ведуть розслідування».

  Житель США: «Чимало моїх рідних досі живуть у Сирії. І вони бояться -  щохвилини їхні оселі можуть зруйнувати американські бомби. Люди моляться за мир і у церквах, і у мечетях, просять вищі сили про підтримку, але насправді допомогти їм можуть лише світові лідери - відмовившись від інтервенції».

  Попередній матеріал
  Комуністи провели на стадіоні збори по Митному союзу [оновлено, відео]
  Наступний матеріал
  Папа: причина сучасних воєн - комерція, а не політика
  Теги:
  Loading...