Журналістам вдалося взяти інтерв`ю у піратів

  Нові зйомки захопленого сомалійськими піратами танкера "Сіріус Стар" - найдорожчого в їхньому полоні - оприлюднила агенція Асошіейтед Пресс.
  На борту судна - неочищена нафта, вартстю у сто мільйонів доларів. Журналістам агенції вдалося взяти інтерв`ю в одного з розбійників. Корсар запевнив, що усі кораблі із полоненими вони  повернуть неушкодженими, тільки-но отримають викуп. Пірат заявив - займатися морським розбоєм його з побратимами змусило засилля іноземних браконьєрів. 

  Хусейн Ахмед, морський розбійник: "Я все поясню. Ми - ті, хто тримає у полоні чимало суден, включно із кораблем Сіріус Стар із Саудівської Аравії. Ми захищаємо наші природні багатства. Ми - добровольці. Нам просто потрібні гроші, і коли нам заплатять - все буде добре. Ми змушені були взяти до рук зброю і чинити все це через нелегальне риболовство кораблів із західних та азійських країн. Ці браконьєри знищили наші природні ресурси".

  За цей рік в Аденській затоці морські розбійники атакували 110 кораблів, викрали - 42. 14-ть суден - досі в полоні. Серед них - уже понад три місяці - й українська Фаїна з двома десятками людей на борту і  вантажем зброї та військової техніки.
  Попередній матеріал
  "Санта Клаус" розстріляв вечірку та спалив будинок у США
  Наступний матеріал
  5 людей загинули у розважальному клубі у Перу
  Теги:
  Loading...