Журналіст Мещеряков спростував інформацію про свою загибель у Слов'янську

  Заступник головного продюсера "Вістей " телеканалу "Росія - 1" Андрій Мещеряков, документи на ім'я якого знайшли на місці перестрілки в Слов'янську на сході України, знаходиться в Москві, повідомляє "РИА Новости".

  Мещеряков каже, що в середині березня українські прикордонники вилучили у нього документи.

  "У середині березня в донецькому аеропорту прикордонна служба відібрала у мене всі документи, включаючи паспорт, водійське посвідчення і прес-карту. Разом зі мною були затримані журналісти телеканалу ОТР, нас обшукували, а потім допитували протягом семи годин. Приблизно 2:00 всі ці документи знаходилися в розпорядженні співробітників прикордонної служби, у кімнаті, де проходив допит, перебували сканер і копіювальна машина", - зявив живий Мещеряков.

  Він припустив, що були зроблени копії з його документів.

  "Що в цей час робили з моїми документами , я не знаю , не виключено , що були зроблені їх копії . документи зрештою мені повернули " , - сказав Мещеряков.

  Нагадаємо, у Слов'янську група невідомих людей у камуфляжі впритул розстріляла автомобіль, у якому знаходилися люди. Як повідомив журналіст Макс Левін у своєму Facebook, загинув журналіст, ще одна людина поранена та знаходиться у важкому стані.

  Попередній матеріал
  "Металіст" обіграв "Таврію" з мінімальним рахунком
  Наступний матеріал
  У понеділок Словаччина підпише рішення по реверсу газу в Україну
  Теги: