Жалобну церемонію провели тисячі прибічників опозиції в Каїрі

  Жалобну церемонію провели тисячі прибічників опозиції в Каїрі. На центральній площі єгипетської столиці - Тахрір - вони запалили свічки у пам`ять про загиблих під час масових заворушень.
  Мітингувальники також разом помолилися за душі вбитих. У центрі Каїра вони спорудили меморіал, біля якого й відбуваються жалобні заходи. Прибічники опозиції відмовляються припинити протести до відставки президента Мубарака. Акції непокори підтримали державні працівники та підприємці в багатьох містах Єгипту. Напередодні розпочався страйк транспортників. На роботу, зокрема, не вийшли більшість працівників Суецького каналу. Влада ж країни заявляє, що реформи мають проходити розсудливо та поступово.  

  Абул Геіт, міністр закордонних справ Єгипту: "Звернення представників інших країн щодо негайних політичних змін є тиском на нашу державу. Уряд і президент Єгипту вже почали здійснювати реформи. Вони мають проходити виважено і поступово. Кожна стадія цього процесу повинна тривати протягом чітко визначеного часового періоду".

  Попередній матеріал
  Теракт у Пакистані: 20 людей загинуло
  Наступний матеріал
  Інтернет на Кубі стане доступнішим
  Теги: