tsn.ua

Землетрус на Тайвані: кількість жертв росте

Через землетрус на острові серед загиблих є немовля

Офіційна кількість загиблих через землетрус магнітудою 6 і 7 балів за шкалою Ріхтера, який стався на Тайвані, зросла до п’яти осіб. Серед них – дівчинка, якій виповнилося лише 10 днів.

49 людей у лікарнях, а понад 200 вдалося врятувати неушкодженими. Епіцентр був неглибоко, поруч із містом Тайнань, одним із найбільших у країні. У ньому мешкають понад два мільйона людей. Через поштовхи обвалилися кілька будинків, зокрема, 17-поверхівка. Землетрус стався о 4 ранку, більшість мешканців були вдома.

Зараз у місті тривають рятувальні роботи, до обвалених будинків підігнали техніку. Завдяки пожежним машинам із гідравлічними драбинами – у перші кілька хвилин після катастрофи з руїн евакуювали 120 людей. Десятки доправили до лікарень. До рятувальників долучилися й військові –  завали розбирають 800 солдатів.

"Найтерміновіша справа натепер – дістати людей з-під завалів. Ми їх бачимо і чуємо. Урятувати цих постраждалих - наше головне завдання. Ми вже оглянули кілька зруйнованих будинків, переконалися, що там нікого немає, і позначили їх. Далі - зосереджуємося на тих місцях, де завалило людей. Застосуємо всю наявну техніку, від теплошукачів до екскаваторів. Ми вже маємо досвід подібних операцій і рухатимемося за планом. Сподіваюся, врятуємо всіх", - заявив чільник Тайнаня Вільям Лай. 

Нагадаємо, що на початку цього року Тайвань потерпав від аномально низької температури. А у вересні минулого року потужний тайфун на острові забрав життя трьох людей

Попередній матеріал
До Антикорупційної прокуратури обрали перших 12 прокурорів
Наступний матеріал
У трьох областях відновлять навчання, яке призупинили через грип
Теги:
Loading...

Японія та Тайвань готуються до тайфуну "Дуджуан"

Потужний тихоокеанський тайфун обрушився на Тайвань

Над Тайванем пронісся потужний тайфун: є загиблі

На Тайвані готуються до потужного тайфуну "Чан-хом"