Збитки від торнадо в Оклахомі оцінюють у понад $1 млрд.

  Збитки від торнадо підраховують у американському штаті Оклахома. За попередніми даними, вони становлять понад мільярд доларів. Про це повідомляє Сі-Ен-Ен із посиланням на страховий департамент штату.

  Уряд країни пообіцяв надати постраждалому регіону допомогу з федерального бюджету. Тим часом, інформацію про понад 90 жертв, поширену місцевими ЗМІ, влада штату спростувала. Рятувальники підтверджують загибель 24-х людей. Утім, наголошують - їхня кількість може зрости. Пошуково-рятувальна операція майже завершена, але кілька завалених будівель фахівці досі не оглянули.

  Найпотужніший за останні 15 років торнадо вдарив по штату Оклахома у понеділок. Метеорологи присвоїли стихії найвищий рівень за п`ятибальною шкалою. Негода повністю зруйнувала низку передмість Оклахома-сіті.

  Мері Фаллен, губернатор штату Оклахома: "Останні кілька діб виявилися для нашої громади вкрай нелегкими. Нам довелося пережити жахливі шторми та торнадо. Але у цей нелегкий час наші люди виявили мужність, силу і витривалість. Тож я впевнена, що ми усе пододаємо і відбудуємо втрачене".

  Гері Бьорд, голова поліцейського департаменту міста Мур: "Ми оглянули більшість пошкоджених будівель. А ті, що могли випадково пропустити - обов`язково обшукаємо сьогодні. Кожний пошкоджений або завалений дім оглянемо щонайменше тричі, і лише потому оголосимо про завершення пошуково-рятувальної операції. Плануємо впоратися сьогодні до вечора".

  Попередній матеріал
  Перше видання "Гаррі Поттера" із примітками авторки продали за $230 тис.
  Наступний матеріал
  Представники влади поклали квіти до пам’ятника Шевченку
  Теги: