Завтра у Ізраїлі - позачергові парламентські вибори

  Останній день перед позачерговими парламентськими виборами у Ізраїлі. За даними соцопитувань третина електорату ще не визначилася з своїми уподобаннями, тому сьогоднішній день може стати вирішальним для учасників перегонів.

  Не лише кандидати, а й оглядачі та експерти наголошують - у вівторок вирішуватиметься якою буде політика Ізраїлю у наступні роки. Згідно з соцопитуваннями - лідирує колишній прем`єр Нетаньяху. Він критикує політику чинної влади, яка навіть не зважаючи на військову операцію у Ґазі, не може убезпечити південь Ізраїлю від обстрілів. Лідер правлячої партії, КадІма - Ціпі Лівні - отримала напередодні вагому політичну підтримку. Чинний прем`єр Егуд Ольмерт заявив, про те, що симпатизує саме їй у передвиборчих перегонах.

  Егуд Ольмерт, прем`єр-міністр Ізраїлю: "Користуючись можливістю, я хочу заявити про свої симпатії на цих виборах. Я вважаю, що це правильно - коли прем`єр-міністр країни публічно та чітко скаже, кого він підтримує на виборах. Не думаю, що це буде несподівано для вас. коли я скажу, що підтримую партію КадІма. Сподіваюся, що Ціпі Лівні стане наступним прем`єром".

  Бен`ямін Нетаньяху, лідер партії Лікуд: "За останні 24 години ракета Касам влучила у місто Сдерот. Що сталося нового? Саме це!. Де зміни? Де відповідь, про яку нам обіцяли? Потужна відповідь! Нічого такого не було - тільки тиша!"

  Попередній матеріал
  "Фаїна" прийде до Момбаси, орієнтовно, у середу,- Войтенко
  Наступний матеріал
  Гроші на боротьбу з посухою виділив уряд Китаю
  Теги:
  Loading...