Заворушення у Єгипті не вщухають - вночі загинули ще 2 демонстранти

  Попри запровадження надзвичайного стану, не припиняються сутички мітингарів з поліцією в єгипетських містах Ісмаїлія, Порт-Саїд та столиці країни - Каїрі.

  У Порт-Саїді за минулу ніч загинули 2 демонстрантів. Міністр оборони країни на сторінці у "Фейсбуці" заявив, що політична криза може спричинити крах держави Єгипет. Нагадаємо, президент Єгипту Мохаммед Мурсі запровадив надзвичайний стан в Ісмаїлії, Порт-Саїді та Суеці. У владі заявили, що це - єдиний шлях зупинити заворушення, які тривають від четвера. Відтоді загинули понад 50 людей.

  Сутички між мітингарями та поліцією розпочалися минулого тижня, після оголошення смертного вироку двом десяткам футбольних уболівальників. Їх визнали винними в організації бійки на стадіоні у Порт-Саїді у 2012-му, під час якої загинули 74 людини. Опозиція ж заявила, що суд був упередженим і політично вмотивованим.

  Алі Халід, протестувальник: "Мохаммед Мурсі не здатний керувати Єгиптом. Усі його дії призводять до дестабілізації нашого життя. Мешканці Ісмаілії не підкоряться тиску. Рішення про запровадження надзвичайного стану в місті є справжнім тероризмом з боку влади".

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Україні візначають річницю бою під Крутами [відео]
  Наступний матеріал
  Бельгійські металурги протестують проти скорочень та закриття заводів
  Теги:
  Loading...