5.ua

Заворушення у Бірюльово: українців серед постраждалих немає

  А поліція вже затримала на овочевій базі, яку напередодні трощили протестувальники-націоналісти, мало не тисячу двісті мігрантів. Також під час рейду там знайшли автівку зі зброєю та кількома мільйонами рублів. Сьогодні базу закрили на санітарний день. Про численні порушення у її роботі раніше заявив і головний санітарний лікар країни. А у російській федеральній міграційній службі повідомили, що власника оштрафують на 22-а мільйони рублів за працевлаштування нелегалів. Нагадаємо, вуличні заворушення виникли у Бірюльово через убивство кавказцем 25-річного місцевого юнака. Люди вийшли на вулиці спочатку з пікетом райвідділу міліції, потому трощили торговельний центр та овочебазу, де працюють переважно мігранти. За тривогою підняли усю московську поліцію, проте тривалий час вона вельми лояльно ставилася до протестувальників, і лише вмовляла їх розійтися.

  Олексій Гладушев, місцевий мешканець: «То изнасиловали, то ограбили. И никто этого не показывает. Это все вот так вот затихает, и мы выглядим дурачками».

  Володимир Жириновський, лідер ЛДПР: «Специально - провокация против русского народа. Конечно, нельзя погромов делать, никто не говорит, что давай громить. Но ведь провоцируют именно с этой целью».

  Гасан Фейзуліоглі, заробітчанин: «Кем бы ни был - это не имеет значения. Это может быть родственник или чужой человек. Все-равно, если человека ни за что убивают, конечно, жалко, конечно, это минус нам».

  Попередній матеріал
  У Донецьку активісти мітингували проти створення ОУН-УПА [відео]
  Наступний матеріал
  «Росспоживнагляд» планує цього тижня розпочати перевірку українських фабрик «Рошен» [відео]
  Теги:
  Loading...