5.ua

Засновник "Вконтакте" отримав громадянство держави на Карибах

  Засновник російської соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров отримав громадянство невеликої острівної держави Сент-Кітс і Невіс (в регіоні Карибського моря).


  Про це повідомляє російська газета "Известия".

  За даними видання, Дуров набув це громадянство, пожертвувавши $250 тис. на одне з підприємств Сент-Кітс і Невіс. Згідно із законодавством держави, пожертвування в такому обсязі дає право на автоматичне отримання громадянства.

  За інформацією джерела, близького до акціонерів "ВКонтакте", Дуров ще в лютому 2014р., до свого звільнення з адміністрації цієї соцмережі, встиг перевести в Цукровий фонд Сент-Кітс і Невіс всю необхідну суму для отримання паспорта.

  "Фонд диверсифікації цукрової промисловості є спеціалізованою організацією в цілях здійснення програми "Громадянство через інвестиції". Внески до фонду в установлених розмірах дають іноземцям право на отримання громадянства Сент-Кітс і Невіс за інвестиційною програмою, так само як і у випадку з інвестиціями в заздалегідь схвалені об'єкти нерухомості островів", - повідомило джерело газети.

  Разом з тим інші співрозмовники видання, знайомі з Павлом Дуровим, стверджують, що громадянство Сент-Кітс і Невіс він отримав ще рік тому.

  Попередній матеріал
  У Луганську кілька сотень сепаратистів проголосили свою республіку
  Наступний матеріал
  СБУ намагається звільнити своїх співробітників у Слов’янську
  Теги:
  Loading...