Заможні лижники з усього світу приїжджають до гірськолижного курорту в Ірані [відео]

  На зміну Аспену та Куршевелю прийшов Дізін. Заможні лижники з усього світу приїжджають до цього гірськолижного курорту в Ірані, щоби випробувати першокласні траси та пожити у дорогих готелях.

  Тут дівчат не перевіряють на дотримання суворого дрес-коду, як буває на вулицях іранської столиці. Усього за 70 кілометрів на північ від Тегерана панують європейські настрої. Це - Дізін - фешенебельний гірськолижний курорт. Тут заможні іранці вправляються у майстерності катання на лижах та сноубордах.
  Сеєд Давуд Сеєді
  лижник

  Відпочиваючі: "Ми приїжджаємо до Дізіна на вихідні, щоби втекти від загазованості, гамору та стресу міста".

  На схилах Дізіна - чимало дівчат. Лижниці з Ірану на час відпочинку забувають про правило покривати волосся.

  Сара, мешканка Тегерана: "Я приїжджаю кататися до Дізіна десь раз на тиждень. Тут дуже весело та вільно, ми проводимо час із друзями і все чудово!"

  Розташований на висоті 3600 метрів над рівнем моря, Дізін є одним із 4-ох десятків найвищих гірськолижних курортів світу. Тут сніг не тане навіть за плюсової температури. Через це лижний сезон тут триває довше, ніж у європейських Альпах чи американських Кордильєрах.   

  Майк Обден, турист із Великої Британії: "Тут дуже гарний сніг. У порівнянні з європейськими гірськолижними курортами, де приблизно така ж погода - світить сонце та плюсова температура - тут сніг не тане, а там була би сльота".

  Із кожним роком до Дізіна приїжджає дедалі більше туристів із закордону. Серед них - навіть, чимало громадян із країн колишнього Радянського Союзу.

  Мирослава Пеца, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Тепло в Україну прийде не раніше квітня
  Наступний матеріал
  Кустуріца завітає в Одесу з концертом [відео]
  Теги:
  Loading...