Закінчився перший тур президентських виборів у Македонії

  Закінчився перший тур президентських виборів у Македонії. Жоден з кандидатів не набрав достатньої для перемоги кількості голосів. Це означає, що главу держави визначать у другому турі. Він відбудеться п`ятого квітня.

  Найбільшу кількість голосів згідно опитувань отримав Георгій Іванов від правлячої консервативно-демократичної партії. Досі невідомо, хто з інших шести кандидатів стане суперником Іванова у другому турі. Паралельно з президентськими у Македонії відбувалися вибори депутатів місцевих рад та їхніх керівників. На відміну від торішніх парламентських перегонів, які ознаменувалися спалахом насилля, цьогоріч голосування відбулися мирно. Їх визнали успішними і демократичними. Брюсель застерігав, в разі проведення непрозорих та нечесних виборів, країна втратила б шанс розпочати переговори про членство у Європейському Союзі та НАТО.

  Янеш Ленарчич, керівник місії ОБСЄ у Македонії: "Мирний перебіг голосування важливий, але цього не достатньо. Є також інші аспекти, такі, наприклад, як спроби залякати виборців. Ми звичайно сподіваємося, що напередодні другого туру уряд докладе всіх зусиль, щоб цього уникнути".

  Попередній матеріал
  Тіла загиблих в Уганді українських пілотів привезли до Києва
  Наступний матеріал
  Авіакатастрофа у Японія - 2 пілотів загинули
  Теги:
  Loading...